گروه صنعتی قائم متشکل از شرکت‌های کیهان صنعت قائم، تأمین کالای قائم، رایا ماشین قائم و شرکت پیستونس سازان قائم است. این شرکت‌ها در راستای خدمات‌رسانی تخصصی و باکیفیت در سطح عالی برای کسب رضایت هر چه بالاتر مشتریان پیش‌بینی و بنیان‌گذاری شده است.

این گروه تأمین‌کننده اصلی قطعات موتوری برای زنجیره‌ تأمین خودروسازان بزرگ ایران نظیر ایران خودرو، موتورسازان تبریز، ایدم و دیزل سنگین ایران است. موضوع فعالیت این گروه تولید، تامین، توزیع واردات و صادرات قطعات خودرو می باشد. این گروه از سال 1373 در مجموعه ای به مساحت 20000 متر مربع با 4500 متر مربع زیربنا در مشهد مقدس آغاز به کار نمود. این مجموعه یکی از بزرگترین و تخصصی ترین تولیدکنندگان و تامین کنندگان/ توزیع کنندگان بوش سیلندر موتورهای دیزلی و بنزینی است و با تولید بیش از 120 مدل بوش سیلندر موتورهای سنگین، نیمه سنگین و سبک در منطقه خاورمیانه شناخته شده است؛ همچنین این گروه صادرکننده قطعات به کشورهای آلمان، صربستان، آفریقای جنوبی، لهستان، عراق، افغانستان و امارات متحده عربی می باشد.

شرکت کیهان صنعت قائم

شركت كيهان صنعت قائم در سال 1373 با هدف ريخته­‌گری و ماشين‌كاری قطعات مورد نياز صنايع خودروسازی­ سبک و سنگین در زمینی به مساحت 20000 متر مربع در مشهد تاسیس گردید.

شرکت تأمین کالای قائم 

گروه صنعتی بازرگانی قائم با تجربه دو دهه فعالیت در حوزه قطعات یدکی با مطالعه نیازهای این بازار در سال1397 با هدف توسعه  بازار محصولات خود اقدام به تاسیس شرکت مستقل تامین کالا قائم نمود.

شرکت رایا ماشین قائم 

رایا ماشین قائم آماده ارائه خدمات فنی و مهندسی و تکنیکی برای ایجاد خطوط تولید، بهینه سازی فرآیندهای تولید، تامین و تدارک تجهیزات موردنیاز کارخانجات بخصوص در زمینه تهیه ماشین آلات CNC، ساخت و تهیه ماشین آلات CNC می باشد.

صنایع پیستون سازان قائم

گروه صنعتی قائم با تجربه دو دهه فعالیت در حوزه قطعات یدکی با مطالعه نیازهای این بازار در سال 1397 با هدف توسعه سبد محصولات اقدام به تاسیس خط تولید پیستون انواع خودرو سبک و سنگین نمود.