گواهینامه ها و کیفیت

محصولات تولیدی شرکت های گروه قائم با بالاترین استاندارد های کیفی مطابق با الزامات شرکت های خودرو ساز تولید و در شبکه فروش شرکت کیهان تجارت جهت صادارت به بازارهای جهانی حضور دارد. تولیدات این گروه دارای گرید A از گروه صنعتی ایران خودرو و موتورسازان تبریز و گرید B از شرکت پژو فرانسه است. شرکت کیهان صنعت قائم تولید کننده انواع بوش سیلندر به عنوان اولین شرکت خودرو ساز کشور موفق به اخد گواهینامه ایزو ISO IATF 16949:2016 گردیده است.
شرکت کیهان تجارت قائم با تکیه بر دانش و تجربه بخش فنی و مهندسی خود در حوزه تامین توانسته است علاوه بر قطعات تولیدی گروه قائم سایر قطعات را از تامین کنندگان مطرح دنیا تامین و در سبد فروش قطعات خود اضافه نماید. تمامی فرآیند ها و دستورالعمل ها در این شرکت طبق الزامات استاندارد مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 تدوین و اجرایی گردیده است. وجود یک سیستم نظام مند جهت رسیدگی به نارضایتی مشتریان با هدف پاسخ گویی سریع به مشتریان و همچنین ارزیابی دوره ای و دقیق میزان رضایت مشتریان در سازمان این شرکت را در امر مشتری مداری و رضایت مشتریان به عنوان یکی از شرکت پیشرو در این صنعت درآورده است. رسیدگی به شکایات و نارضایتی مشتریان تحت کنترل سیستم مدیریت کیفیت ISO 100002: 2018 پایش میزان رضایت مشتریان طبق الزامات ISO 100004 انجام می پذیرد.

آزمایشگاه تخصصی کنترل کیفیت
واحد کنترل کیفیت، با در اختیار داشتن پرسنل کارآزموده و تجهیزات آزمون، اندازه گیری و کنترلی دقیق و روز دنیا همچون:

اسپکتروفتومتر

میکروسکوپ متالوگرافی

تست سختی

دستگاه زبری سنج

ایرگیج های اندازه گیری ( اندازه گیری قطر پشت و قطر داخل بوسیله هوای فشرده )

ابزارآلات اندازه گیری با دقت ۰٫۰۰۱ میلی‌متر

در زمینه متالورژی، مترولوژی، ماشین‌کاری و کالیبراسیون، این امکان را فراهم می‌سازد تا با کنترل کیفیت کلیه مواد اولیه و محصولات تا دستیابی به محصول نهایی، قطعاتی منطبق با استانداردهای جهانی تولید و عرضه کند