1368
تولید اولین محصول در کارگاه کوچک
<p style="text-align: justify;">شرکت مهندسی بازرگانی کیهان تجارت قائم فعال در حوزه بازاریابی، تامین، فروش و خدمات پس از فروش قطعات یدکی انواع خودروهای سبک و سنگین و موتورهای فوق سنگین در بازارهای بین المللی</p> پس از پایان دوران جنگ در کشور و شروع دوره سازندگی با توجه به نیاز کشور به قطعات یدکی موتورهای سنگین، تولید اولین محصول بوش سیلندر در کارگاه کوچک تراشکاری در مشهد برای محصولات راهسازی آغاز شد. کیفیت این محصول توانست بازار های محلی را به استفاده از آن ترغیب نماید.
1372
تولد یک برند
با گسترش تولید و افزایش فروش در سراسر کشور، این نیاز به وجود آمد تا محصول بوش سیلندر تولیدی تحت عنوان یک نام تجاری خاص تولید گردد. در این دوره شرکت تولیدی صنعتی کیهان صنعت قائم با این هدف تاسیس و فعالیت خود را در بازار بوش سیلندر ماشین آلات راهسازی و انواع کامیون گسترش داد.
1380
عضوی اصلی زنجیره تامین خودرو سازان
با افزایش تولید خودرو های سواری و نیمه سنگین و سنگین در کشور و با توجه به پتانسیل بالای فنی و تکنولوژی این شرکت توانست به یکی از قطب های تولید بوش سیلندر در کشور تبدیل شود و سهم 80 تا 100 درصدی از زنجیره تامین خودروسازان کشور را به دست آورد.
1385
ورود به بازارهای بین المللی
افزایش تولید و تنوع محصولات در کنار گسترش دپارتمان فروش شرکت سبب شد تا محصولات تولیدی علاوه بر بازار داخلی به سایر کشور های همسایه نیز راه پیدا کند. این حضور سبب شد کیفیت محصولات مطابق با نیاز مشتریان بازارهای بین المللی افزایش قابل توجهی پیدا نماید.

تست