شرکت کیهان صنعت قائم

شركت كيهان صنعت قائم در سال ۱۳۷۳ با هدف ريخته­‌گری و ماشين‌كاری قطعات مورد نياز صنايع خودروسازی­ سبک و سنگین در زمینی به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع در مشهد تاسیس گردید. داشتن امكان ريخته­‌گری و ماشين‌كاری قطعات به صورت همزمان به شكل مجتمع توليدی بعنوان يك مزيت رقابتی همواره باعث جلب رضايت مشتريان از نظر قيمت و كيفيت محصول بوده است .

۱۰۰ درصد قطعات تولیدی این مجموعه توسط واحد کنترل کیفیت با دستگاه‌های پیشرفته ابعاد برداری کنترل و پس از تایید روانه بازار مصرف می‌شود. مجتمع توليدی كيهان صنعت قائم در سال ۱۳۷۸ موفق به اخذ گواهينامه ISO 9001 گرديد و در حال حاضر نیز کلیه فعالیت‌­های سازمان بر اساس سیستم مدیریت کیفیت ویژه صنایع خودرو‌سازی (ISO/TS 16949) طراحی­، پیاده سازی و اجرا می­‌گردد. این مجموعه به عنوان تامین‌کننده اصلی در زنجیره تامین شرکت‌های بزرگ خودرو سازی همچون ایران خودرو، موتورسازان تبریز، ایدم، دیزل سنگین و …. قرار دارد و همواره در جهت بروزرسانی و بهبود کیفیت قطعات در تلاش است.

شرکت کیهان تجارت قائم

گروه صنعتی بازرگانی قائم با تجربه دو دهه فعالیت در حوزه قطعات یدکی با مطالعه نیازهای این بازار در سال ۱۳۹۴ با هدف توسعه  بازار و صادرات محصولات خود اقدام به تاسیس شرکت مستقل کیهان تجارت قائم نمود.

شرکت مهندسی بازرگانی کیهان تجارت قائم جهت انجام رسالت خود در حوزه بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش قطعات یدکی با کیفیت در بازارهای  خارجی، علاوه بر توزیع محصولات شرکت کیهان صنعت قائم جهت تکمیل تنوع سبد محصولات خود اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری رینگ پیستون از شرکت Prima و سوپاپ خودروهای سنگین از شرکت Auto Ventil نموده است.

از سال ۱۳۸۰، فعالیت جهت حضور در عرصه بین‌المللی در گروه قائم آغاز گردید اما با توجه به توسعه روزافزون فضای کسب و کار و پیچیدگی‌های همکاری‌های بین‌المللی، از سال ۱۳۹۰ فعالیت جدی در این زمینه با انجام مطالعه بازارهای برون مرزی و برنامه‌ریزی مبادلات دوسویه بین‌المللی به صورت یک فرآیند مستمر سازمانی در شرکت و در قالب یک واحد سازمانی، تعریف شده است و تاکنون موفق به انجام صادرات مستمر به بازارهای مقصد آلمان، صربستان، آفریقای جنوبی گردیده و همچنین در بازارهای عراق، امارات، افغانستان و لهستان فعالیت دارد.

شرکت پیستون قائم

گروه صنعتی بازرگانی قائم با تجربه دو دهه فعالیت در حوزه قطعات یدکی با مطالعه نیازهای این بازار در سال 1397 با هدف  توسعه سبد محصولات اقدام به تاسیس خط تولید پیستون نمود.

تأمین و تولید پیستون اتواع خودرو های سبک و سنگین و با کیفیت برتر و قابل اعتماد برای تولید کنندگان خودرو و مصرف کنندگان آن در داخل کشور و نیز بازارهای منطقه‌ای، با تکیه بر توان مهندسان و کارشناسان خبره داخلی و مشارکت قطعه‌سازان برجسته و معتبر جهانی هدف اصلی این شرکت می باشد.

این شرکت در برنامه کوتاه مدت خود در نظر دارد با افزایش تنوع قطعات به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی قطعات یدکی موتور خودروهای سبک و سنگین در بازار حضور یابد.

و در آینده ای نزدیک تامین کننده برتر و قابل اتکای قطعات و لوازم یدکی خودرو( بوش و پیستون) برای تولید کنندگان خودرو کشور باشد.

اما از آنجا که کیفیت کالا حد و مرزی نمی شناسد هدف این شرکت همواره رسیدن به بالاترین کیفیت موجود در قطعات خود بصورت جهانی می باشد و برای این هدف نیازمند ماشین آلات جدید و ابزار کنترلی جدید و دقیق می باشد که انشاءالله به این هدف نیز خواهیم رسید.

شرکت تامین کالا قائم

گروه صنعتی بازرگانی قائم با تجربه دو دهه فعالیت در حوزه قطعات یدکی با مطالعه نیازهای این بازار در سال ۱۳۹۴ با هدف برقراری ارتباط نزدیک و تخصصی تر با مشتریان و توسعه سبد محصولات اقدام به تاسیس شرکت مستقل کیهان تجارت قائم نمود.

شرکت مهندسی بازرگانی کیهان تجارت قائم جهت انجام رسالت خود در حوزه بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش قطعات یدکی با کیفیت در بازارهای داخلی و خارجی، علاوه بر توزیع محصولات شرکت کیهان صنعت قائم جهت تکمیل تنوع سبد محصولات خود اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری رینگ پیستون از شرکت Prima و سوپاپ خودروهای سنگین از شرکت Auto Ventil نموده است. این شرکت در برنامه کوتاه مدت خود در نظر دارد با افزایش تنوع قطعات به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی قطعات یدکی موتور خودروهای سبک و سنگین در بازار حضور یابد.

گروه صنعتی بازرگانی قائم

بازرگانی قائم فعالیت خود را تحت عنوان شرکت کیهان صنعت قائم در سال ۱۳۷۳ با تولید قطعات مورد نیاز صنایع خودرو، نفت،گاز، پتروشیمی در مشهد آغاز نمود. این شرکت توان ریخته گری و ماشین کاری طیف وسیعی از قطعات با کلاسهای مختلف از جنس چدن خاکستری، چدن داکتیل و فولاد آلیاژی و کربنی را دارا می باشد.

این مجموعه یکی از بزرگترین و تخصصی ترین تولید و توزیع کنندگان بوش سیلندر موتورهای دیزلی و بنزینی است و با تولید بیش از ۳۰۰ مدل بوش سیلندر موتورهای سنگین، نیمه سنگین و سبک در منطقه خاورمیانه شناخته شده است. محصولات این گروه صنعتی علاوه بر بازار داخلی به کشورهای آلمان، صربستان، آفریقای جنوبی، لهستان، عراق، امارات متحده عربی صادر می‌شود.