کیهان تجارت قائم

گروه صنعتی قائم با وجود ظرفیت بالای تولید، کیفیت استاندارد و قیمت رقابتی محصولات تولیدی خود توانسته است در طول سه دهه فعالیت سهم قابل توجهی در بازارهای صادراتی ایجاد نماید. با گسترش صادارت محصولات و همچنین تامین قطعات وارداتی این نیاز ایجاد شد تا شرکت مستقل بازرگانی خارجی به عنوان سومین زیر مجموعه گروه قائم تاسیس گردد.

شرکت  کیهان تجارت قائم به عنوان یکی از زیر مجموعه های گروه صنعتی قائم فعالیت خود را در سال 1395 با هدف فروش داخلی و خارجی آغاز نمود. بر مبنای همین نیاز در سال 1398 با تغییر رویکرد به عنوان شرکت مستقل بازرگانی خارجی گروه از بخش فروش داخلی محصولات تفکیک و صادارت قطعات تولیدی گروه قائم و  واردات مواد اولیه، ماشین آلات و محصولات مکمل قطعات تولیدی از تامین کنندگان تراز اول دنیا را در دستور کار خود قرار داد.

دانش، تجربه و تلاش مدیران و پرسنل با هدف تولید و تامین قطعات خودرو با برند قائم  سنگ بنای گروه صنعتی قائم را ایجاد نموده است. تلاش شبانه روزی متخصصان با ایجاد ترکیبی از قیمت مناسب ، کیفیت ، تحویل به موقع و خدمات پس از فروش توانسته است با جلب رضایت مصرف کنندگان گامی بلند در عرصه صادرات بردارد. این شرکت امروز علاوه بر صادارت محصولات قائم، توانسته است با ایجاد بستر صادراتی مناسب محصولات سایر شرکت های قطعه ساز را نیز به کشور های مختلف نظیر آلمان، لهستان، صربستان، آفریقای جنوب و کشورهای خاورمیانه نظیر ترکیه امارات متحده عربی، عراق،  افغانستان و پاکستان صادر نماید.

 هدف گذاری کیهان تجارت قائم ایجاد یک سازمان پیشرو در حوزه قطعات یدکی خودرو و ارتقاء به یک مجموعه مطرح بین المللی، در این صنعت است. سایر شرکت های زیرمجموعه گروه صنعتی قائم نیز در این راستا، با تکیه بر توان تولیدی و دانش فنی خود مشارکت فعالی در نیل به این این هدف خواهند داشت.

با توجه به وجود دانش مهندسی در حوزه قطعات یدکی خودرو و تیم حرفه ای تامین، این شرکت علاوه بر واردات قطعات مورد نیاز سایر شرکت های گروه توان ، دست همکاران و همراهان خود را برای ارتقای این برند نام آشنای ایرانی در زمینه جهانی می فشارد.